Amžiaus apribojimas

Teisinis pranešimas: Amžiaus apribojimai www.teyllo.lt

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais, prieiga prie www.teyllo.lt ir naudojimasis ja yra griežtai ribojamas tik asmenims, sulaukusiems 18 metų ir vyresniems.

  • Amžiaus reikalavimas: Norėdami lankytis šioje svetainėje ir įsigyti joje esančių CBD produktų, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų. Šis reikalavimas taikomas visiems veiksmams svetainėje, įskaitant naršymą, paskyros registravimą, produktų pirkimą ir dalyvavimą bet kokiame interneto turinyje.
  • Naudotojo atstovavimas: Lankydamiesi, naudodamiesi ir pirkdami svetainėje www.teyllo.lt, naudotojai pareiškia ir garantuoja, kad yra ne jaunesni kaip 18 metų. Registruodamiesi paskyroje naudotojai privalo pateikti teisingą ir tikslią informaciją apie savo amžių, o užsakymo proceso metu gali būti paprašyti patvirtinti savo amžių.
  • Amžiaus patikrinimas: Mes pasiliekame teisę naudoti įvairius metodus, kad patikrintume šios svetainės naudotojų amžių. Tai gali būti asmens tapatybės dokumentų prašymas arba amžiaus tikrinimo programinės įrangos įdiegimas. Užsakymai gali būti nepriimami arba tvarkomi tik atlikus ir patvirtinus amžiaus patikrinimą.
  • Teisinės pasekmės: Bet koks klaidingas amžiaus nurodymas arba melagingos informacijos apie tapatybę ir amžių pateikimas laikomas šios politikos pažeidimu ir gali būti nedelsiant nutraukta paskyra, uždrausta prieiga prie svetainės, atšaukti užsakymai ir gali būti imtasi teisinių veiksmų.
  • Tėvų kontrolė: www.teyllo.lt sąmoningai nerenka jokios informacijos iš jaunesnių nei 18 metų asmenų. Jei jūs, kaip tėvai ar globėjai, manote, kad jūsų vaikas naudojasi mūsų svetaine, susisiekite su mumis.
  • Šio pranešimo pakeitimai: Šį teisinį pranešimą galime bet kuriuo metu peržiūrėti, pakeisdami šį puslapį. Tikimasi, kad retkarčiais patikrinsite šį puslapį ir susipažinsite su visais mūsų pakeitimais.

Toliau lankydamiesi svetainėje www.teyllo.lt, naudotojai pripažįsta ir sutinka laikytis šio teisinio pranešimo ir patvirtina, kad atitinka jame nustatytus amžiaus reikalavimus.

Jei turite klausimų ar abejonių dėl šios amžiaus apribojimų politikos, susisiekite su mumis adresu info@teyllo.lt.

Patinkančių prekių sąrašas

Jūsų pageidavimų prekių sąrašas šiuo metu tuščias